Novinky

Volná místa-zápis do mateřské školy na školní rok 2018-2019

Vážení rodiče,

Přijďte se k nám podívat, pokud máte zájem zapsat své dítě do naši mateřské školy od září 2018.

Máme poslední volná místa i pro děti mladší tří let.

V případě zájmu nebo dotazů týkajících se zápisu Vašeho dítěte do mateřské školy, kontaktujte ředitelku mateřské školy emailem: f-m.skolka@seznam.cz nebo na telefonu: 737286529. 

 

Karneval zrušen

Z důvodu chřipkové epidemie rušíme karneval. Až se všichni vyzdravíme, uděláme si karneval v jednotlivých třídách. 

Pepino Prcek nás navštíví v květnu nebo v červnu. 

 

Tradiční vánoční zpívání a jarmark

Dne 7.12.2017 od 16.00 zveme všechny rodiče, prarodiče.........na tradiční zpívání u stromečku a malý jarmark vánočních výrobků dětí a učitelek naší mateřské školy.  Občerstvení pro děti i dospělé a atmosféra pohody a klidu před vánočními svátky- to vše pro vás připraví děti, paní učitelky a paní kuchařky. 

Vánoce, Vánoce přicházejí. .........

Hledáme mezi nás pět kamarádů

Do naší školky můžeme ještě v tomto školním roce přijmout pět nových kamarádů. Přijímáme děti od 2,5 let. Pokud máte zájem napište nám přes kontaktní formulář na www., nebo kontaktujte ředitelku mateřské školy emailem nebo telefonicky mobil:737286529. Je také již možné zapsat Vaše dítě do pořadníku pro další školní rok. Prohlídka školky a schůzka možná kdykoliv po domluvě s ředitelkou mateřské školy. 

Po prázdninách- hurá do školky

Po prázdninách jsme se přivítali v naší školičce. Staří známí i ti noví.Hrajeme si, zpíváme, tančíme a skotačíme, také pravidlům školičky se naučíme. Po prvních slzičkách přišel k nám konečně smích, podzimní dny jsou za dveřmi, společně se budeme radovat z nich.

Krásný, pohodový školní rok 2017-2018 všem dětem naší mateřské školy, plný poznání a zážitků. Přejí paní učitelky a všichni co se o děti v mateřské škole starají.

Zápis do mateřské školy na školní rok 2017-2018

Vážení rodiče,

Máme poslední volná mista pro děti s nástupem 1.9.2017. V případě zájmu nebo  dotazů týkajících se zápisu Vašeho dítěte do mateřské školy, kontaktujte ředitelku mateřské školy emailem: f-m.skolka@seznam.cz nebo na telefonu: 737286529.

 

Dveře naší mateřské školy mají otevřené i děti,  které jsou zdravé- bez alergií a občas je trápí pouze nachlazení,  kašel,  rýma - nemoci, které je vylučují z pobytu v běžné mateřské škole.  

Stránky