Aktuality

 

Pomaličku se nám to ve školce krátí. Nastal čas, kdy je potřeba zjistit co a jak nás po těch prázdninách čeká. No nejdříve jsme se na to všechno dívali nedůvěřivě a s odstupem. Časem jsme se osmělili a využili všechny znalosti k tomu, abychom ohromili :-)

ani odpoledne nezahálíme a pěkně tvoříme...vyrobili jsme si klíč k jaru a nádherné a barevné hyacinty

Ty rány, které se dnes dopoledne ozývaly z naší školičky nebyly způsobeny řemeslníky. Opět jsme si užívali Muzikoterapii s bubny a bubínky. Někdy si to sami vyzkoušejte, protože je to skvělé a uvolňující :-)

Karneval 2019

10.03.2019

Máme za sebou další společnou akci a to karneval. Paní kuchařky připravily bohaté občerstvení a pak už se o všechno postaraly paní učitelky. Chlebíčky a buchty mizely velkou rychlostí a všem náramně chutnalo. O zábavu se postaral Pepino Prcek. Nechal si záležet,aby ani rodiče neseděli po celou dobu a pěkně si zablbli spolu se svými ratolestmi. Všem...

Každý rok přijde den, který nám posune číslici na stupnici věku o číslo výše. Dneska to bylo u naší Viki. Narozeninový den si ve školce užila. Tak Viki, hlavně zdraví, radost ze života a spoustu kamarádů!

a stále nám přeje počasí. Pod sjezdovkou je jaro v plném proudu a sjezdovka stále v bílém hávu :-) Moc si to užíváme. A na závodech všem vytřeme zrak!

Dneska nám začal lyžařský kurz ve Ski Malenovice pořádaný JAPA sportem. Po příjezdu si nás hned rozdělili instruktoři a začalo se lyžovat. Některé děti jezdí na menší sjezdovce a ti sběhlejší jezdí už na velké. Všichni si to náramně užívají a protože se pak dostavil hládeček a bylo třeba si odpočinout, tak jsme se posilnili svačinou,kterou nám...

Stacionář je speciální třída naší školky, která je denně v provozu od 7 - 16h. Dochází tady nemocné děti, aby nenakazily ostatní kamarády ve svých běžných třídách.