Aktuality

 

Ne jenom na silnici musíme dodržovat pravidla. I v mateřské škole a především na třídě Berušky se tvoří pravidla, dle kterých se pak naší nejmenší řídí.

Muzikohrátky

14.05.2019

Ne, nebojte se, my jsme vážně nechtěli zbořit školku. Tak vypadá naše muzicírování na muzikohrátkách, které slouží k relaxaci, nalezení rytmu a zlepšení nálady. Toho všeho jsme dnes dosáhli.

V pondělí odpoledne se sešly všechny maminky na třídě Berušky a naší nejmenší si nacvičili krátké pásmo. Maminkám zazpívali jak klasické lidovky tak už i novější písničky. Na závěr pak maminkám rozdali dárečky, které si pro ně připravili. Bylo to opět moc krásné a děkujeme za spolupráci. Těšíme se na příště.

Tak to máme jednu velkou párty v té naší třídě :-) Dneska jsme potřásli ručkou Samuelkovi. Pochutnali jsme si na obrovském tácu plného ovoce. Byla to velká mňamka. Tak milý oslavenče, ať jsi zdravý a veselý a užíváš si radovánek.

Náš Martínek dnes slavil narozeniny. Oslava byla veliká, veselá a se spoustou gratulantů. Moc jsme si pochutnali na výborném dortu i talířích plných ovoce a dalších pochoutkách.

Dstatek kultury jsme měli díky divadélku EN-TEN-TÝKY :-) S pohádkou O Budulínkovi nás pobavili i poučili. Krásné loutky i kulisy nás vtáhly do děje. Moc se těšíme na další poučné pohádky.