Aktuality

 

Pro výlet je vždy podstatné hezké počasí, parádní prostředí a dobrá nálada. To vše se splnilo. Jelikož se jedná o naše nejmenší, děti od dvou let, zvolili jsme výlet k řece. Děti byly nadšené, když bylo něco jinak než obvykle. U řeky si to všichni moc užili a za rok nás čeká zase další výlet. Už teď se moc těšíme :-) ...

Uběhlo to jako voda. Doby, kdy jste zápasili s oblečením, příborem, tkaničkami jsou dávno pryč. Je čas posunout se dál, roztáhnout křídla a opustit jistotu toho co tak dobře znáte. Čeká vás spousta nového. Zápasit budete pro změnu s písmenky, perem a čísly. Pro někoho to bude snadné a pro jiného oříšek. Nebojte se, všichni to nakonec zvládnete.

Dnes za námi přijelo divadlo ENTENTYKY s pohádkou " O Plaváčkovi". Děti z celé školky si pohádku pořádně užily, byly vtaženy do děje a moc se jim líbila. Závěrečný potlesk byl toho důkazem.

Neustálý déšť nás po několika dnech opustil, ale pro změnu si to chce vynahradit sluníčko. Naštěstí v okolí školky máme řeku, kde je spousta úžasných míst na hraní. Dnes nás paní učitelky vzaly na místo, kde jsme si mohli bezpečně hrát a zároveň se i ochladit. Pouštěli jsme lodičky, stavěli trpaslíky z kamínků a taky....... se čvachtali ve vodě :-)...

Kdo by se chtěl přidat ke hře, tak musí mít hodně odvahy nebo velmi dobré znalosti této hry. Oni se nezdají, ale jsou vážně moc dobří :-) Šachový kroužek v akci můžete vidět ve fotogalerii.

Dnes jsme ve školce žili kulturou. Divadlo Letadlo se nám moc líbilo a navíc jsme byli i účastníky představení. Budeme se těšit na další představení, která k nám do školky zavítají.

Úspěšně jsme se vrátili z plavání, které bylo poslední. Všichni jsme to zvládli a naučili se spoustu nových věcí. Důležité je se nebát vody a to nám nedělá žádný problém :-) Léto i vodní radovánky můžou začít :-)

Sluníčko svítí ... vyrážíme do krásného prostředí ... nezbytné indiánské líčení a může se začít. Vyzkoušeli jsme si život indiánů, prožili celé dopoledne v přírodě. Víme soustu nového, projeli jsme se na koních, zastříleli si lukem .... bylo to naprosto úžasné. Podívejte se na fotky, že si nevymýšlíme :-)