Aktuality

Běžíme se pochlubit s našimi plaveckými pokroky :-) Jde nám to báječně, voda je dostatečně mokrá a teplota odpovídající :-) A na víc se podívejte do fotogalerie.

také naše nejmenší děti se pilně připravovaly se svými rodiči na nadcházející Velikonoce. Vyrobili si dekoraci v podobě zajíce. Všem, kteří zavítali moc děkujeme a " BYLO TO FAJN! " :-)

Jak už sám název napovídá, tak ke slovu přišla tvořivost . Nejen děti, ale i rodiče se tentokrát do činností zapojili. Pletly se košíky a zdobila vajíčka. Všem to šlo úžasně. Však se podívejte ve fotogalerii :-)

Den ode dne bývá veselejší... Konečně máme dlouhé dny a paprsky sluníčka nás čím dál častěji šimrají na tvářích. Užíváme si pobytu na zahradě, kterou jsme všichni po zimě uklidili. Vylepšujeme si i třídu, ať nám svítí všemi barvami, protože takové jaro je. :-)

Konečně nás sluníčko zašimralo na tváři. Dnes nám přišlo na pomoc, když jsme ... pletli velikonoční pomlázky, dávali hlínu do květináčů, hrabali a uklízeli zahradu, sázeli keříky a spoustu dalšího.

Janisek je už velký chlap...se svými kamarády oslavil 3 narozeniny a náramně si to užili všichni zúčastnění. A byl to pořádný mejdan. Však se podívejte na fotky. :-)

První plavecká lekce v Aquaparku na Olešne. Děti byly rozděleny do skupin. Seznámení s vodou bylo rychlé.... opravdu je mokrá a dají se v ní dělat věci :-) To se nám bude určitě líbit.

Pomaličku se nám to ve školce krátí. Nastal čas, kdy je potřeba zjistit co a jak nás po těch prázdninách čeká. No nejdříve jsme se na to všechno dívali nedůvěřivě a s odstupem. Časem jsme se osmělili a využili všechny znalosti k tomu, abychom ohromili :-)