Aktuality

 

Sluníčkový den k oslavě Dne Děti na třídě Berušky....děti celý týden na třídě Berušky připravovaly oslavu dne dětí...malovaly sluníčka prstovými barvami bez předlohy, procvičily si jemnou motoriku při dalších výtvarných činnostech, zahrály si jazykový fotbal, naučily se novou písničku a tak dále a tak dále a vše vyvrcholilo v pátek, kdy děti od...

V Sadech Bedřicha Smetany proběhla celostátní akce ZUŠ. Bohatý kulturní i doprovodný program nenechal děti zahálet. Také naší Motýlci šli omrknout tuto událost.

Naší Motýlci jsou neustále v pohybu a taky pořád něco tvoří. Na výsledky jejich práce se můžete podívat ve fotogalerii :-)

Déšť je sice potřeba, ale čeho je moc, toho je moc. Konečně nás pošimraly paprsky a my mohli využít naší zahradu. Za odrážedly byla stále ohnivá čára a pružinovým houpačkám málem pukla pérka :-) Bylo super. Už, aby to sluníčko svítilo a my si mohli hrát venku.

Děti od rána soutěžily na třídách, vyráběly slavnostní výzdobu, aby si oslavu svého svátku náramně užily..odpoledne je přivítal Pepino Prcek,který si pro ně připravil spousty her a zábavy. Na závěr děti dostaly odměnu v podobě cukrové vaty. Mňam, to byla dobrota....

Naší malošci se podíleli na přípravě občerstvení k oslavě Dne dětí. Bylo na nich vidět pekelné soustředění a snaha nic nepokazit. Posuďte sami..... je to na jedničku s hvězdičkou :-)

Ne jenom na silnici musíme dodržovat pravidla. I v mateřské škole a především na třídě Berušky se tvoří pravidla, dle kterých se pak naší nejmenší řídí.

Muzikohrátky

14.05.2019

Ne, nebojte se, my jsme vážně nechtěli zbořit školku. Tak vypadá naše muzicírování na muzikohrátkách, které slouží k relaxaci, nalezení rytmu a zlepšení nálady. Toho všeho jsme dnes dosáhli.