Aktuality

Světlo světa spatřil krásný dárek od naší sestřičky paní Alice Šoltésové. Výtěžek z upečených CUPCAKE a MAKRONEK, které byly na VÁNOČNÍM JARMARKU, věnovala na koupi kočárku pro panenky dětem do STACIONÁŘE.

Velký dík patří rodičům Šnajderovým za sponzorský dar v podobě zvlhčovače vzduchu. Velice si tohoto daru vážíme. Již nyní je v provozu. Snad všechny bacily vypudíme a budeme už jen zdraví. DĚKUJEME!!!

Ve školce to předškolákům uteče, vždyť je tady polovina února. K zápisu, který je ve frýdecko-místeckých školách 15.4. a 16.4.2019, se musí pořádně připravit. Nic nenecháváme náhodě. Však se podívejte na fotky, jaké máme ve školce šikuly.

Povolání je spousta. Povídali jsme si o nich a některá děti sledují každý den. Ve školce vidí práci paní kuchařek, uklízeček, zdravotních sestřiček, učitelek. Setkávají se také s lékaři, kteří byli jedním z povolání, která měla i výtvarnou podobu :-)

Zimní tvoření na všechny možné způsoby. Použili jsme spoustu materiálů i výtvarných technik. Vyzdobili jsme si třídu i okolní prostory a moc se nám to povedlo.