Aktuality

Vánoční nadílka na třídě Berušek ....ve středu za dětmi do mateřské školy přišel Ježíšek a donesl dárečky. Touto cestou děkujeme mamince paní Mičulkové za dárečky pro všechny kamarády. Děti si nadílku náramně užily a celé dopoledne si krásně hrály.

Milí rodiče a přátelé naší školky,
velice děkujeme za přízeň, spolupráci a štědrost.
Za výtěžek z VÁNOČNÍHO JARMARKU naleznou děti dárky pod stromečkem.

Paní učitelky to na třídě MOTÝLCI vyřešily šalamounsky :-) Posadily děti ke stolečkům a zasypaly stolečky moukou. To jste měli vidět ty rozzářené oči :-) Děti naladily prstíčky a už malovaly různá veledíla.....

Dnes ve třídě Berušky proběhly VÁNOČNÍ DÍLNY pro rodiče s dětmi. Akce se vydařila. Naši nejmenší byli nadšení. Užili jsme si společně hezké a pohodové předvánoční odpoledne. Však se podívejte ve fotogalerii :-)

Mikuláš 2018

05.12.2018

Děti z Včeliček, Motýlků a Berušek přišel dnes navštívit do školky Mikuláš s čertem. Mikuláš měl v posvátné knize napsány všechny hříchy, ale samozřejmě i pochvaly. Děti Mikuláši zazpívaly a dostaly nádherné a bohaté balíčky.